Ferah ve konforlu mutfaklar

Depolama ve kiler sistemlerinde geniş ürün yelpazesine sahip olan ve her alana uygun birbirinden farklı çözümler sunan dünyaca ünlü marka Häfele, bu konuda öncü olan Kesseböhmer şirketinin yeni tasarımlarını tüketiciyle buluşturuyor.

Hafele Kessebohmer Häfele’nin sunduğu, mutfaklarda mevcut saklama alanlarını daha verimli kullanabilecek, yer ve zaman kazandıran köşe kiler sistemleri, mutfakları daha düzenli, ferah ve konforlu hale getiriyor. Tasarım olarak da kendini yenileyen mutfak kör köşe üniteleri, önceki yuvarlak hatlı, country serisinin ardından şimdi de düz çizgilerin ön plana çıktığı, modern ve yalın tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Modern mutfak tasarımlarının vazgeçilmezleri haline gelecek olan ve Kesseböhmer şirketinin ürettiği yeni “Magic Corner”, “Döner Köşe Dolabı” ve 2005 Reddot tasarım ödüllü “Le Mans” köşe kiler sistemleriyle mutfaklarınızda düzen sağlarken, estetik görüntüden taviz vermeden kör noktada kalan köşeleri değerlendirebilmeniz için sihirli köşeler yaratmanıza olanak sağlıyor.turkeyarena.com

Bununla birlikte köşe kiler sistemlerinin artırılan raf sayıları sayesinde ek bir kullanım alanı yaratılarak erzaklar hızlıca ortadan kalkıyor.

Geniş dolap içlerine kolay ulaşım: “Magic Corner” ünitesi
Bu sistem ağır tencereleri, tavaları ve kâseleri dolap kapağının açılmasıyla birlikte dolabın derinliklerinden kolayca çıkartıp, kolay erişim mesafesine getiriyor. İki dikdörtgen sepetten oluşan Magic Corner, dolap kapağının açılmasıyla birlikte malzemeleri görüş mesafesine getiriyor.

Geniş hacimli eşyalar için ideal: Döner köşe dolabı
Klasik bir köşe çözümü olan döner köşe dolapları birbirinden bağımsız şekilde dönebilen dairesel raflardan oluşuyor ve bu raflar tava, tencere, büyük boy kâseler gibi geniş hacimli eşyalar için ideal saklama alanları sağlıyor. Häfele’nin ürün çeşidi içerisinde döner köşe dolaplarının tam, üç çeyrek ve yarım daire seçenekleri mevcuttur.

Tasarım harikası köşe ünitesi: “Le Mans”
“Reddot 2005” tasarım ödülünü kazanan “Le Mans” tezgah altı kör köşelerin kullanımını artırırken mutfaklara estetik bir dokunuş getiriyor. Yumuşak bir şekilde tamamen dışarıya çekilebilme özelliğine sahip ve birbirlerinden bağımsız bir şekilde hareket eden 2 raftan oluşan bu sistem gerek tasarım, gerekse işlev açısından benzersiz. Estetiği işlevsellikle buluşturan bu sistem, 45, 50 ve 60 cm enindeki kapaklar için uygun.

Mobilya, kapı donanım ve aksesuarları alanlarında 85 yılın üzerindeki deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, mağaza ve stok alanlarını içeren Dudullu’daki merkez tesisleri ve yurt çapında oluşturulan bayi ağıyla büyüyerek iş ortaklarına daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor.

Türkiye pazarında Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 bin farklı üründen oluşan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunar.

Web:hafele.com.tr

Kategori: Mutfak

Etiketler:Yorumlar

Yorum yok

Yorum Yapın

İsim *

E-posta *

Site