Arçelik Mutfak tan 6 yenilik

Arçelik Mutfak, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yenilikleriyle mutfakları daha ergonomik kılmak adına 6 yeni tasarım sunuyor.

Arçelik Mutfak, çekmece, köşe dolapları, fırın dolapları, kaplama gibi farklı alanlarda yaptığı yeniliklerle mutfakları zevkle kullanılır hale getiriyor. Estetik tasarımlarıyla Alman ve İtalyan tarzının seçkin ürünlerini mutfaklarımıza getiren Arçelik Mutfak, ergonomik mutfaklar yaratıyor.


Chromline
Kromun tüm parlaklığı ile mutfağınıza kattığı şıklığa, artık dolaplarınızın ve çekmecelerinizin iç yüzeylerinde de sahipsiniz. Arçelik mutfak yaşam alanınına kattığı şıklığın her yerde olmasına özen göstermiş ve mutfağınızda gün ışığına çıkmamış bütün yüzeyleri kromla kaplamış.


Yeni ve Fonksiyonel Çekmeceler
Arçelik mutfakların büyük hacimli çekmecelerini çok beğeneceksiniz. 80 kiloya kadar yük taşıyabilen, yüksek yan çerçeveli geniş çekmece çözümleri mutfaklarınızda en ağır eşyalar için depolama alanı sunar. Buna ek olarak 75 cm derinliğindeki tezgahlarda kullanılan çekmecelerde ek %32 depolama hacmi oluşur.


Silent Comfort
Mutfak, bazen hızlı hareket etmek zorunda kaldığımız bir alan olur. Çekmeceler, dolap kapakları hızla kapanır. Tüm bunların bir de Arçelik mutfakta yaşandığını düşünelim. Siz zamanla yarışsanız bile çekmeceleriniz ve dolap kapaklarınız sessizliklerini korur.turkeyarena.com

Nasıl mı? Yeni Slient Comfort teknolojisi ile. Dolap ve çekmece menteşelerine takılan fren sistemi ile kapanan kapağın veya çekmecenin hızı alınır ve çok sessiz bir şekilde kapanması sağlanır.


UHS Fırın Dolabı
Sizin içinde tencereleri depolamak bir sorun ise Arçelik Mutfak ile artık bu sorundan kurtuluyorsunuz. Red Dot design ödüllü UHS fırın altı dolabı size fırınınızın altında geniş bir depolama yeri sağlıyor. Fırın tepsilerinizi ve ızgaralarınızı üst çekmecede, pasta kalıplarınızı ve tencerelerinizi ise alt taraftaki derin çekmecede saklayabilirsiniz.


Le Mans
Köşe dolaplarındaki en büyük sıkıntı, içlerine kolay ulaşılamamasıdır. Arçelik Mutfak tasarımcıları, dolabınızın son noktasına kadar kullanım özelliği sağlayan üstün teknoloji Le Mans’ı sizler için geliştirdi. Yeni tasarlanan özel form sayesinde dolabınızın ulaşılması zor noktalarına bile kolayca ulaşabilirsiniz.


Gullwing – Martı Kanadı
Tümüyle yeni, tümüyle farklı. Arçelik mutfak, martı kanadından esinlenilerek tasarlanan, çekmece içi küçük aksesuarları daha düzenli tutmanızı sağlayacak, kenarlara doğru açılan yeni Gullwing sistemini sunar.(2009)

Kategori: Mutfak

Etiketler:Yorumlar

Yorum yok

Yorum Yapın

İsim *

E-posta *

Site