İstikbal Bahçe Mobilyaları

İstikbal Bahçe Mobilya Modelleri
İstikbal İle Bahçe Keyfi Başlıyor…
Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal; mevcut kampanya indirimlerinin yanı sıra KDV indirimi ile de bahçeleri ekonomik bir şekilde istediğiniz mekana dönüştürmenizi sağlıyor. İstikbal’in bahçe mobilyaları koleksiyonu Green Art, oturma ve yemek grupları, salıncaklar, hamaklar ile dış mekanlarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Yağmura dayanıklı koltuk ve masadan oluşan oturma gruplarıyla baharın tadını açık havada doyasıya çıkarmak isteyenler için tasarlanan Green Art bahçe mobilyası koleksiyonunda, bahçenizi, balkonunuzu veya terasınızı rahatça dekore edebilmeniz için tüm detaylar düşünüldü.

Green Art koleksiyonu birbirinden farklı modelleri ile bahçe şıklığı ve rahatlığının adresi olurken, yağmur, nem, güneş gibi her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı tasarımı, katlanabilen sandalyeleri ile de büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Sıcak yaz gecelerinde şık görünümlü Green Art bahçe mobilyaları ile uzun sohbetlerin tadına varmak isteyenlerin Türkiye çapına yayılan bine yakın İstikbal bayisinden birine uğramaları yeterli.
Yorumlar (1)

cami halısı

17 Kasım 2014 saat 01:53    


İstikbal Bahçe Mobilya Modellerinden 3. resimde ki model hoşuma gitti, almayı bile düşündüm..

Yorum Yapın

İsim *

E-posta *

Site